Agresivní odpůrci motocyklistů vyrazili do boje. Po hlučných motorkářích zahájili palbu.

Napsal zblo (») v sobotu 7. 5. 2016 v kategorii různé a bezprizorní, přečteno: 2376×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinehec.jpg

Little Rock / Lower Village - Vyhledávaný kout kraválu, smradu a špíny u Lower Village byl donedávna oblíbeným místem obyvatel i motocyklistů. Jenže to vypadá, že tu pro oba druhy životního stylu není místo. Na oblíbené kamionové trase kousek od Paradonthosee totiž číhá na nic netušící motorkáře smrtelné nebezpečí v podobě snajperů, zákeřně se ukrývajících v okolních houštinách. Ti znenadání ostřelují i jen trochu hlučnější motocykly. Na svých stránkách už o tom informoval úřad tamního starosty. Případem se nyní zabývá policie.
„Fičeli jsme si to na svý nadupaný mašině a zničehonic nám ulítla nádrž, tak jsme hledali, co to způsobilo. Ve svodidlech bylo vedle sebe pět průstřelů. Střely musely mít upilovaný špičky, aby působily jako dum-dum,“ popsal pro Píploviny.com nepříjemnou zkušenost motorkář z Big City, který si nepřál být jmenován. „Sto yardů odtud jsme objevili dva ještě teplý dolíky nahonem zakrytý listím, kde se snajpeři schovávali,“ dodal.
Odstřelovači u Paradonthosee podle něj číhají na motocyklisty. „V okolí nejsou žádný cedule, že by se tam nesmělo jezdit. Někdo může navíc při defektu spadnout nebo ho můžou trefit. To je podle mě o život,“ postěžoval si.
Nejedná se o ojedinělý případ a sám starosta prosí obyvatele o pomoc. „Chceme vás požádat, abyste výstřelky tohoto typu hlásili místnímu šerifovi, případně starostenskému úřadu,“ píše na svých stránkách.
Nejen střelba byla zaznamenána i poblíž Little Rocku po otevření adrenalinové zkratky údolím Local Riveru.
Své zkušenosti už sdílejí lidé také na internetových fórech. „Dnes jsme se byli projet v okolí Paradonthosee. Na sjezdu do Lower Village byly každých deset yardů pokácené stromy a našla jsem i čerstvé průstřely ve svodidlech,“ uvedla diskutující s přezdívkou Velký točky.
Ojedinělý incident?
Podle pracovnice starostenského úřadu v Little Rocku mezi motorkáři a obyvatelstvem nevraživost nepanuje. „Jedná se o první větší událost, která je proti motocyklistům zaměřena takhle agresivně,“ uvedla pro server Píploviny.com zmíněná pracovnice. „Kdyby se tu dělo něco většího, určitě bychom tu zprávu měli,“ myslí si.
Podle ní bývá situace spíš opačná a na místní obyvatele si stěžují motorkáři. Prý se jim zdají připodělaní, nebo naopak příliš nerudní. „Kravál, smrad a špína tu vznikají cíleně, všechno je kvalitně označené a v místní komunitě to žádné napětí nevytváří,“ říká pracovnice.
Při pohledu do úředních záznamů se ale ukazuje, že prostřednictvím stížností cesta nevede. V okolí Paradonthosee (které se v době indiánského osídlení jmenovalo Paradise-on-Earth-to-see) se jimi nikdo nezabývá. Projíždějící motocyklisté tak mohou být trnem v oku místním obyvatelům, kteří jejich jízdu mohou považovat za obtěžující a nebezpečnou.

 

Případem se v současné chvíli zabývá úřad šerifa, k vyšetřování ale žádné bližší podrobnosti zatím neposkytl. „Žádné bližší informace teď nebudeme takhle po telefonu poskytovat,“ uvedl pro server Píploviny.com službukonající šerifův zástupce (by14415č).

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest