Pod kuratelou temných sil

Napsal zblo (») ve čtvrtek 1. 10. 2015 v kategorii politika, ekonomika, společnost, přečteno: 1204×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinehec.jpg

Po období bezbřehé víry v „návrat věcí tvých k tobě, ó lide český“ (doprovázený asijskými operacemi jater hbitými prsty bez prolití krve) jsme se dopracovali od záhrobního „uzdravování rodových kořenů“ (nebo jiných taškařic  s „čímsi mezi nebem a zemí“) přes chemicky neomylnou „ruku trhu“ (nebýt důchodců a cikánů, určitě by fungovala) k existenciálním úzkostem z islamizované budoucnosti.
Naštěstí se podařilo jasnozřivě (a snad ještě včas) odhalit konspirativní příčiny tristního stavu světa, uhánějícího po eurotobogánu do horoucích pekel ... včetně skutečných důvodů uprchlické krize. Stojí za tím (nijak překvapivě) „zednářská lobby“ nejbohatších amerických průmyslníků a finančníků, kteří si namixováním jednotné univerzální „světlehnědé rasy s lehce podprůměrným IQ“ hodlají opatřit tupou masu levných pracovních sil. Prý je to napadlo po prozkoumání očividně degenerované populace v USA a po prolistování několika paperbacků o eugenice, případně stěžejních děl Nietzscheho i Hitlera, jejichž poznatky o nadčlověku jen obrátili naruby jak štucl po prababičce ...
Jenže tahle konspirační teorie má několik vad, z nichž nejmarkantnější spočívá v tom, že snížení inteligence (což příliš nesouvisí s IQ) nelze dosáhnout křížením (a křížením domorodců s přistěhovalci už vůbec ne). I geniálním rodičům se tu a tam rodí „debilové“ a jen málokteří jejich potomci vykazují kýžené parametry. Naproti tomu géniové obvykle pocházejí ze zcela průměrných, nenápadných a nezajímavých poměrů. Uvedená záhada zatím nebyla uspokojivě vysvětlena, je však mimo (praxí ověřenou) pochybnost. Eugenika selhala nejen eticky, ale i jako „věda“, a to tím i oním směrem. Pokud na ní vůbec něco je, pak poznatek, že křížení mezi různými vesnicemi, národy a rasami geneticky spíš zušlechťuje. Představa, že Arabové (Syřané) a černoši (třeba Eritrejci) vykazují takový deficit inteligence, aby naši společní potomci byli méněcenní, je mylná. Z osobních zkušeností naprosto spolehlivě vím, že Arabové i černoši bývají celkem inteligentní lidé, kteří mohou v tomto ohledu bílé rase s přehledem konkurovat (jejich případné hendikepy mají zcela jiné kořeny).
Je ovšem možné, že tohle všechno konspirátoři nevědí a kují bludné „světovládné pikle“ na základě falešných představ (nebyli by první ani jediní). Ale i o tom mám vážné pochybnosti: Velmi úspěšní lidé nikdy neplánují „na generace dopředu“ a jen zcela výjimečně kalkulují v horizontu vlastního života. Komunisté (kteří se chystali vládnout „na věčné časy a nikdy jinak“) plánovali na pětiletky. Kapitalističtí bossové plánují zpravidla ze dne na den (což je také příčinou jejich mimořádné úspěšnosti). Rozhodně je nezajímá, co bude po jejich smrti.
Vzhledem k tomu, o čem se v uvedené konspirační teorii nemluví, pochází nejspíš z dezinformační dílny „cara“ Putina (bylo by mu to podobné). Také to dost připomíná okolnosti vzniku, propracovanost i „duchaplnost“ oblíbených „Protokolů siónských mudrců“, které jsou obdobného původu a měly sloužit podobným cílům.
Samozřejmě, že v takovém případě není důležité, co je či není možné a co je nebo není pravda. Parametry „mozkového laxativa“ tenhle dryják splňuje (by15101č).

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a osm